Očkujeme Modernou. Objednávejte se telefonicky v případě zájmu. Zatím pro registrované pacienty.

Ve čtvrtek 17.6. ordinace do 10hodin.

V pátek 18.6. neordinujeme, ordinace bez zástupu praktickým lékařem. V případě potíží vyhledejte pohotovost ( LSPP) nebo ambulance specialistů. 

POKUD se nedovoláte, voláme pravděpodobně s jiným klientem. Vzhledem k situaci kolem COVID-19 je zvýšené množství distančních ošetření, tudíž velmi zvýšená frekvence telefonních hovorů. Buďte , prosím, trpěliví.

Můžete také napsat mail. ..

VŽDY   telefonicky konzultujte Váš stav s lékařkou  v případě virového onemocnění- rýma, kašel, škrábání v krku, teplota, průjem, bolesti svalů- před návštěvou ordinace. Pracovní neschopnost i recepty lze zaslat elektronicky, bez návštěvy ordinace.

 Ordinační doba Dr. Šimonová.

 Pondělí     6,30-11,30( Vlašim) 12,30-15,00 ( Zvěstov) 

Úterý         8,00-13,00 14,00-18,00 ( Vlašim)

Středa        8,00-11,30 ( Vlašim)

Čtvrtek      6,30-13,00 ( Vlašim)  

Pátek          8,00-11,30 ( Vlašim)

Přednostně pro objednané.

Návštěvu lze individuálně dohodnout telefonicky (777 186 374) nebo emailem ( vlasim@ordinacesimonova.cz ) v celém rozsahu ordinačních hodin. Poskytujeme rovněž návštěvní službu

POSTUP K ZÍSKÁNÍ – TISKU CERTIFIKÁTU O PROVEDENÉM OČKOVÁNÍ PROTI ONEMOCNĚNÍ COVID-19

  • POSTUP K ZÍSKÁNÍ – TISKU CERTIFIKÁTU O PROVEDENÉM OČKOVÁNÍ PROTI ONEMOCNĚNÍ COVID-19

1) Svá zaznamenaná očkování najdete na webových stránkách MZČR  https://ocko.uzis.cz. Zde si můžete po řádném ověření vytisknout certifikát o provedeném očkování.

NÁVOD, JAK ZÍSKAT CERTIFIKÁT O PROVEDENÉM OČKOVÁNÍ NAJDETE ZDE: https://koronavirus.mzcr.cz/wp-content/uploads/2021/02/covid-19-ockovaci-portal.pdf

Přihlášení do očkovacího portálu je možné pomocí rodného čísla a čísla občanského průkazu.

Pokud jste při očkování uvedli i telefonní číslo, obdržíte na číslo po vstupu na web Očko pomocí SMS,  jednorázový kód pro vstup do portálu.

Další možností je přístup pomocí elektronického občanského průkazu nebo eIdentitou prostřednictvím Portálu občana.

2) Doporučujeme tisk certifikátu odložit o 2 pracovní dny po druhém očkování (v případě přetížení či výpadku státního informačního  systému ISIN je certifikát  k dispozici zpravidla následující pracovní den).

VÍCE INFORMACÍ K ZÍSKÁNÍ CERTIFIKÁTU NAJDETE NA: https://koronavirus.mzcr.cz/ockovaci-prukaz-je-jiz-online/